Power Bike

 

 

Dünyanın ilk ve tek Vibrasyonlu İç Mekan Bisikleti powerBIKE

powerBIKE’ın en önemli özelliği ise pedallarının vibrasyon teknolojisi ile entegre edilmesidir. Pedallar tarafından üretilen 18-39 Hertz arasındaki özel vibrasyon 30 dakikalık spinning çalışmasının 10 dakikaya inmesini sağlar.
powerBIKE 2 sene süren bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkmış bir sistemdir. Vücut şekillendirme, sıkılaşma, kilo verme ve performans arttırma konularında son derece etkili olan powerBIKE ile yapılan 10 dakikalık çalışma sonunda kalori harcandığı ve yağ yakımı hızlandırıldığı için, baldır, kalça, basen bölgelerinde son derece hızlı iyileşmeler görülmektedir.

powerBIKE kilo verme ve vücut şekillendirmede son derece etkildir. Kalori harcandığı ve yağ yakımı hızlandırıldığı için, baldır, kalça, basen bölgelerinde son derece hızlı iyileşmeler görülmektedir.

powerBIKE kullanarak hormon düzeyini olumlu seviyeye getirmek mümkündür

powerBIKE kan dolaşımını hızlandırır, lenfatik drenajı arttırır.

powerBIKE vücudun tamir süresini kısaltır. Çalışmalardan sonra kaslarda oluşan ağrıların sebebi durumundaki laktik asidin vücuttan daha kısa sürede atılmasını sağlar.

powerBIKE ile yapılan çalışmalarda çok daha fazla kalori harcanırken, diğer taraftan çalışmaların çok daha kısa oluşu çalışanı motive eden bir güç olarak gözükür. Çalışmalar esnasında eklemlere daha az yük binmektedir.

powerBIKE oksijen alışımızı düzenler ve arttırır, bunun yanısıra kasların çalışması ile atıkların vücuttan drene edilmesine yardımcı olur.