Yorumlar

8 Comments
 • Yeşim Gürel
  Posted at 21:29h, 25 Aralık Cevapla

  Dogum sonrasi aldigim 20 kiloyu verip beni eski formuma kavusturdugu icin kendisine minnettarim.

 • Ayten Kaplan
  Posted at 21:29h, 25 Aralık Cevapla

  Yaptığı her uygulamada kesin çözüm. Müşteri memnuniyeti öncelilkleri arasında. Huzur ve sağlığın adresi. Teşekkürler. Sevgili Dr. Pınar Kırdar.

 • Gam.Kah.
  Posted at 21:29h, 25 Aralık Cevapla

  Pınar Hanım ve kendisi gibi güler yüzl, socak, pozitif klinik çalışanları…Yaklaşık 3 yıldır emin ellerde, gülen yüzü ve tecrübesi ile beni her konuda mutlu eden harika bir klinik. Gelirken de çıkarken de rahat ve huzurlu olduğum vazgeçilmez ortam. Ayrıca hijyen, temizlik olarak da kusursuz bir klinik. Tüm bayan ve baylara tavsiye eder, kendi adıma da mükemmel sonuçlarala karşılaşacaklarını garanti ederim.Mucizeler gerçek olabilir.

 • Şul. Çim.
  Posted at 02:58h, 21 Şubat Cevapla

  5 yıldan bu yana tedavi amaçlı gelip tanıdığımız Dr. Pınar ve ekibini ne mutlu bize ki tanıdık diyoruz. Annemin ozoп tedavisine devam ediyoruz, çok rahatlatıyor. Pozitif ve sıcak davranışları, samimi olarak görüşlerini belirtmeleri güven vererek tedavisini tamamlamasını sağlıyor. Aslında burası bize bir doktor ziyareti dışında hoş sohbet olarak rahatlama da sağladığı için kendimizi şanslı hissediyoruz. Pınar Hanım’a ve ekibine çok çok teşekkür ediyoruz. Sevgi ve sağlıcakla hep görüşmek üzere

 • Nez. İpek
  Posted at 03:00h, 21 Şubat Cevapla

  Ben 2016 yılının 1. ayından itibaren doktorum, canım kızım ile tanıştım. Onu o kadar çok sevdim ki, ona Dr. Pınar Hanım diye hitap edemedim çünkü ilk günden itibaren benimle çok yakından ilgilendi. Neredeyse 2016 yılında beni ameliyat edeceklerdi, ama kızım beni ozoпlo, iğneyle, hareketle, manevi olarak verdiği destekle, iyileştirdi. Ona ne kadar müteşekkir olduğumu, Ona ne kadar çok güvendiğimi, O hem doktorumuz, hem meleğim, hem mucizem. Onu tanıdığım için çok mutluyum. O her şeyin en güzeline layık. Hayatıma girip değiştiren bir tane doktor yavrum. Seni çok seviyorum.

 • Asu Baş
  Posted at 03:00h, 21 Şubat Cevapla

  Öncelikle Pınar Hanım ve çalışanların güler yüzü, tatlı dili, ilgileri muhteşem. Sağlık problemlerime çok güzel seçenekler sunulması ve memnun edici tedavilerinden çok memnunum. Güzellik konusunda son derece bilinçli, yapıcı öneriler sonucunda kendime güvenim geldi. Doğal görünüm haricinde abartılı tedaviler yapmaması da çok hoş. Sonuç olarak son derece memnunum, psikolojim düzeldi artık kendimi seviyorum. Bütün bunlar için çok teşekkür ediyorum.

 • Deniz Şen
  Posted at 03:01h, 21 Şubat Cevapla

  Hocam ile uzun bır süre calıştık sayenizde elde ettığim sonuçtan çok menmunum cok tsk edıyorum

 • Fat. Özk.
  Posted at 03:01h, 21 Şubat Cevapla

  Spor hayatımızda olmazsa olmazlardandı, ancak zaman bulamama gibi gereksiz mazeretlerle hep kaçamaklar yapıyordum. Taki bedenim isyan edene kadar, nihayet şu an Pınar hanımın büyük bir desteği ile klinikte uygulanan power plate ile tanıştım. Az zaman içerisinde muthiş kalori harcatan bu alet tam benim için icat edilmiş gibi hissetim. Beni Dr. Pınar Kırdar Hanımefendiyle tanışmama sebep olan CANLARA teşekkür ediyorum. Şu an çok şükür gayet iyiyim. Sizin gibi değerler her daim var olsun. Klinikteki personelden Cansu ve Güler hanıma da yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler, profesyonel ellerde olduğunuzu bilmek kendinize sunduğunuz bir ayrıcalıktır…

Post A Comment