PROFESYONEL CİLT BAKIMI

Profesyonel Cilt Bakımı

 

 

 

Cilt temizliği ve cilt bakımı sandığınızdan daha önemlidir. Cildinizi tam olarak temizlemediğinizde ya da bu iş için profesyonel bir yardım almadığınızda cildinizin zamanla gereğinden fazla yaşlandığını, çöktüğünü ve kırıştığını hissedersiniz.

Cilt lekeleri, pürüzler, sivilceler ve renk eşitsizliği gibi bir sürü cilt problemiyle baş etmek zorunda kalırsınız. Bunların hiç biriyle karşılaşmamak için doğru kozmetik ürünleri dışında profesyonel olarak cilt bakım yaptırmalısınız. Belli aralıklarla yaptıracağınız cilt bakımlarıyla cildinizin daha sağlıklı ve aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Cildimiz UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, yanlış beslenme gibi nedenlerle sağlığını kaybeder. Cildimizin sağlığı ve güzel görünmesi için, temizlik ve bakımına özen göstermek gerekir. Yaşla birlikte oluşacak kırışıklık ve yıpranmalar cilt bakımı ile önlenebilir. 20 yaşından sonra cildinde hiçbir problem olmayanların dahi, ayda bir kez cilt bakımı yaptırması önerilir. Sivilce tedavisi, hücre onarımı, nem oranının düzenlenmesi, ince çizgilerin azaltılması için de cilt bakımı uygulanmaktadır.

– Kliniğimizde Ericson Laboratoire ürünleri ile cildinizin ihtiyacına yönelik özel bakım uygulamaları yapılmaktadır.

 

Biopure Oksijen Bakımı

 

Energy-Lift Bakımı(yüz ovalini şekillendirme,lifting+inceltme bakımı)

 

Fresh-Caviar Bakımı(Havyar özleri ile yoğun yenileyici organik cilt bakımı)

 

Acti-Biotic(Anti-hormonal akneli cilt bakımı)